Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. POLICJANCI URATOWALI NIEDOSZŁEGO SKOCZKA

  Policjanci prewencji uratowali życie 56-latka, który chciał skoczyć z mostu kolejowego. Mężczyzna przygotował się do skoku schodząc na dolne przęsło mostu. Sierż. Rafał Wasilewski bez wahania zeskoczył na przęsło przytrzymując mężczyznę i nie pozwalając oddać mu skoku. Wezwana na miejsce załoga karetki oraz straży przetransportowała mieszkańca gminy Kiwity do szpitala.

 2. Uroczyste obchody święta Policji w Lidzbarku Warmińskim

  W Lidzbarku Warmińskim odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki w auli Oranżerii Biskupa Ignacego Krasickiego wręczone zostały medale, odznaczenia i nominacje na wyższe stopnie służbowe. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, miasta, lokalnych gmin, przedstawiciele kościoła, prokuratury, sądu i zaprzyjaźnionych służb mundurowych.

 3. Kontakt

 4. Zespół Dzielnicowych

 5. Kierownictwo

 6. KP Orneta

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. Zespół Dzielnicowych

 9. WK

 10. Niebezpieczne zdarzenia z udziałem nastoletnich rowerzystów

  Policjanci pracowali na miejscu dwóch groźnie wyglądających zdarzeń, do których doszło w jednakowym czasie w Lidzbarku Warmińskim i na trasie Dobre Miasto – Miłakowo w m. Ełdyty Wielkie. W obu przypadkach doszło do potrącenia nastoletnich rowerzystów przez pojazdy osobowe. 12 i 6-latek trafili do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Na szczęście obaj chłopcy nie odnieśli poważnych obrażeń. Rodzice, uważajcie na swoje pociechy!