Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Bezpieczeństwo nad wodą – wspólne działania służb mundurowych

  Pokazy z ratownictwa wodnego, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy, prezentacja sprzętu ratowniczego i prelekcja na temat podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą – takie atrakcje zostały przygotowane dla uczniów szkół powiatu lidzbarskiego. Spotkanie zostało zorganizowane na plaży jeziora Wielochowo.

 3. KP Orneta

 4. Zespół Dzielnicowych

 5. Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 511 pomiędzy miejscowościami Nowa Wieś Wielka - Redy

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie pomiędzy miejscowościami Nowa Wieś Wielka-Redy. 64-letni kierujący volkswagenem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo a następnie zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia, kierujący oraz pasażer trafili do Szpitala. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 6. Kontakt

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. WK

 9. Zespół Dzielnicowych

 10. Uderzył quadem w drzewo. 23-latek i jego 11-letni brat w szpitalu

  Do groźnego wypadku doszło w sobotę w miejscowości Opin w gminie Orneta. Kierujący quadem zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. 23-latek w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem pogotowia lotniczego do szpitala. Do szpitala z urazem głowy trafił też 11-letni brat kierującego. Chłopak ma uraz głowy. Obaj w czasie przejażdżki nie mieli ochronnych kasków.