Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy na trasie Orneta – Dobre Miasto

W poniedziałek policjanci pracowali na miejscu zdarzeń drogowych. Do najgroźniejszego doszło na drodze wojewódzkiej nr 507, gdzie miało miejsce zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych. Obaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitali.

W poniedziałek (21.11.2022 r.) około godziny 10:30 dyżurny lidzbarskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym na trasie Orneta – Dobre Miasto. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 34-letni kierujący osobowym Saabem jadąc w kierunku Lubomina, od strony Ornety, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem osobowym Suzuki, którym kierował 46-letni mężczyzna. Mężczyźni jechali sami. W wyniku odniesionych podczas zderzenia obrażeń obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali. Stan trzeźwości uczestników zdarzenia określą badania laboratoryjne. Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Również w poniedziałek przed godziną 18:00 w Ornecie na ul. 1-go Maja doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych. Jak ustalili policjanci sprawcą kolizji była 27-letnia kierująca osobową Skodą, która zderzyła się z 47-letnią kierującą Volkswagenem. 27-latka została ukarana mandatem w wysokości 1100 zł oraz 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kobiety były trzeźwe i nie odniosły żadnych obrażeń.

(bsz)

  • Miejsce wypadku drogowego na trasie Orneta - Dobre Miasto
    Miejsce wypadku drogowego na trasie Orneta - Dobre Miasto
  • Miejsce wypadku drogowego na trasie Orneta - Dobre Miasto
    Miejsce wypadku drogowego na trasie Orneta - Dobre Miasto
Powrót na górę strony