Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. OSZUSTWA INTERNETOWE - JAK SIĘ BRONIĆ? JAK POSTĘPOWAĆ BĘDĄC POKRZYWDZONYM?

  Globalna sieć komputerowa – Internet stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest w pracy, do nauki, wymiany informacji lub jako forma relaksu, czy zabawy. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które wykorzystują go do popełniania przestępstw. Za pośrednictwem Internetu, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest cała gama różnego rodzaju przestępstw, jednak użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą cyberprzestępczości.

 2. Zespół Dzielnicowych

 3. Kierownictwo

 4. WK

 5. Orneccy dzielnicowi opowiedzieli dzieciom o bezpieczeństwie

  Rozpoczął się czas wakacji. Dla wielu z nas wakacje kojarzą się z czasem zabawy i beztroski. Dla policjantów jest to czas wytężonej pracy. Rozpoczęły się już pierwsze półkolonie, obozy oraz wycieczki dzieci i młodzieży. Lidzbarscy funkcjonariusze dbają o to aby wszyscy wczasowicze mogli wypoczywać bezpiecznie.

 6. Zdarzenia drogowe z udziałem jednośladów

  W środę na drodze krajowej w Lidzbarku Warmińskim doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył motocyklista. W kolejnym zdarzeniu brał udział nietrzeźwy rowerzysta. Na szczęście życiu i zdrowiu obu mężczyzn nic nie zagraża.

 7. Kierowca ciągnika uderzył w drzewo

  Jesień to wciąż jeszcze okres wzmożonych prac polowych. Czasami potrafią się one przeciągnąć do późnych godzin i wyczerpać z energii osoby pracujące. Przekonał się o tym młody kierowca, który jadąc w nocy ciągnikiem, na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. 20-latek został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna doznał ogólnych obrażeń ciała. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 8. KP Orneta

 9. Zespół Dzielnicowych

 10. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

Powrót na górę strony