Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Śmiertelny wypadek na trasie Orneta – Dobre Miasto

  Do śmiertelnego wypadku drogowego na drodze W507 doszło w okolicach m. Karbowo. Tam z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi kierujący oplem zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. 23-letni mężczyzna zginął na miejscu.

 2. Śmiertelny wypadek na drodze W 507

  Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego na trasie Orneta–Dobre Miasto. 59–letnia kobieta, która sama jechała samochodem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Niestety zginęła na miejscu. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 3. Czołowe zderzenie w gm. Lubomino

  Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gm. Lubomino. Tam z nieznanych przyczyn kierująca hyundaiem zderzyła się czołowo z osobowym citroenem, którym kierował 72-latek. Oboje kierujący, z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala w Olsztynie.

 4. Kierownictwo

 5. Wypadek w Ornecie.

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 16 w Ornecie. W wyniku zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 6. Kontakt

 7. Zmień opony na zimowe - przygotuj swoje auto do jazdy i zadbaj o bezpieczeństwo

  Mamy jesień, ale zdarza się o tej porze roku, że pogoda niejednokrotnie bywa zdradliwa i lubi zaskakiwać. Spodziewany spadek temperatury, śliska nawierzchnia, pojawiający się na drodze śnieg i lód, to warunki które wymagają zwiększonej ostrożności na drodze i przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym właściwego przygotowania pojazdu do jazdy. Zanim wyjedziemy na drogę zadbajmy o sprawne, gotowe do jazdy auto bez oszronionych szyb i własne dobre samopoczucie.

 8. Kierował ciężarową wywrotką mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie

  Działania policjantów mające na celu zapewnianie bezpieczeństwa w ruchu drogowym niemal każdego dnia powodują eliminowanie z ruchu nieodpowiedzialnych kierujących, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 9. Wypadek drogowy na trasie Orneta – Dobre Miasto

  W poniedziałek policjanci pracowali na miejscu zdarzeń drogowych. Do najgroźniejszego doszło na drodze wojewódzkiej nr 507, gdzie miało miejsce zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych. Obaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitali.

 10. Weekend na drogach zaśnieżonego powiatu lidzbarskiego

  Podczas minionego weekendu lidzbarscy policjanci pracowali na miejscu łącznie dziesięciu zdarzeń drogowych. Większość tych zdarzeń to kolizje, podczas których uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. W sobotę, na terenie gminy Lubomino doszło do wypadku drogowego, którego uczestnik został przetransportowany do szpitala.

Powrót na górę strony