Aktualności

Czołowe zderzenie w gm. Lubomino

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gm. Lubomino. Tam z nieznanych przyczyn kierująca hyundaiem zderzyła się czołowo z osobowym citroenem, którym kierował 72-latek. Oboje kierujący, z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala w Olsztynie.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś (25.06.20), kilka minut po godz. 8.00 na drodze powiatowej Zagony – Rogiedle, na terenie gm. Lubomino. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia kierująca pojazdem m-ki Hyundai z nieznanych przyczyn pokonując łuk drogi zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem berlingo. Uderzenie było na tyle silne, że do wydostania z pojazdu zakleszczonego 72-latka, służby musiały użyć specjalistycznego sprzętu. Zarówno 36-latka jak i 72-latek jechali sami, oboje zostali przetransportowani przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie.

W chwili obecnej trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci zabezpieczają ślady, ustalają świadków i prowadzą oględziny miejsca wypadku.

 

 

 

  • wypadek w powiecie lidzbarskim
    wypadek w powiecie lidzbarskim
  • wypadek w powiecie lidzbarskim
    wypadek w powiecie lidzbarskim
  • wypadek w powiecie lidzbarskim
    wypadek w powiecie lidzbarskim
Powrót na górę strony