Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe eliminacje do XI edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku"

Rozpoczęły się powiatowe eliminacje konkursu "Dzielnicowy Roku". Do zmagań, stanęło dziewięcioro dzielnicowych z powiatu lidzbarskiego. Pierwszy etap składał się z testu wiedzy. Było to 40 pytań opracowanych przez Szkołę Policji w Katowicach. Następnie została przeprowadzona konkurencja strzelecka z broni osobistej policjantów.

W środę  o godz. 09:00 (tj. 16.05.2018r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim odbyły powiatowe eliminacje do XI edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku". Do zmagań stanęło dziewięcioro dzielnicowych. Odpowiednio pięcioro z KPP Lidzbark Warmiński i czterech z KP Orneta. Pierwsza konkurencja - test wiedzy, składał się z specjalnie opracowanych przez Szkołę Policji w Katowicach 40 pytań. Następnie wszyscy policjanci wzięli udział w konkurencji strzeleckiej z broni osobistej. 
 
Najlepsze wyniki w naszym powiecie osiągnęli: sierż. szt. Łukasz Czerniewski i st. asp. Maciej Zieliński. Kolejnym etapem będą eliminacje wojewódzkie. Wyłonieni najlepsi dzielnicowi stanął w szranki z dzielnicowymi z innych województw w  finale ogólnopolskich zawodów w dniach 23-26 października  2018 w Szkole Policji w Katowicach.   
Powrót na górę strony