Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura sąsiedzka zakończona policyjną interwencją

Orneccy policjanci interweniowali w sprawie awantury sąsiedzkiej. W trakcie sprzeczki 43-latek groził kobiecie pobiciem. Z uwagi na swoje agresywne zachowanie mieszkaniec gminy Orneta został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wczoraj (12.06.18) kilka minut przed godz. 20:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został poinformowany, że przed jednym z budynków na terenie gminy Orneta doszło do sąsiedzkiej awantury. Wysłany na miejsce zgłoszonej interwencji policyjny patrol zastał mężczyznę, który wyzywał kobietę i jej rodzinę. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia mundurowych do uspokojenia się.

W trakcie wyjaśniania przyczyny awantury mundurowi ustalili, że 43-latek bez powodu zaczął wyzywać pokrzywdzona oraz nie pozwalał otworzyć jej drzwi i wejść do mieszkania. Awanturnik zagroził też kobiecie, że ją pobije.

Policjanci odizolowali 43-latka i zatrzymali go w policyjnej celi. Przeprowadzone w komendzie badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec gminy Orneta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania.