Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie i dwójka dzieci pod opieką

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która nad brzegiem rzeki w Ornecie miała spożywać alkohol. Nieodpowiedzialna kobieta „opiekowała się” dwójką swoich dzieci tj. 5-letnią i 1,6-roczną córką. Teraz sprawą nietrzeźwej matki zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 

Wczoraj (13.05.18) po godzinie 20:30 policjanci z komisariatu w Ornecie zostali wezwani na interwencję, gdzie grupa osób nad rzeką ma spożywać alkohol. Wśród tych osób miała być nietrzeźwa matka z 2 małych dzieci.

We wskazanym miejscu mundurowi zastali grupę 5 mężczyzn, kobietę i jej dzieci (2 dziewczynki w wieku 5-lat i 1,6 –roku). Funkcjonariusze zaczęli rozmawiać z kobietą. Od razu potwierdzili fakt, że kobieta jest pijana. Wyraźnie czuli od niej alkohol. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u 24-latki blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Obie dziewczynki zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodziny. Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi, przez mieszkankę Ornety zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.