Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana nieletnia, przed policjantami ukryła się za szafą

Policjanci zatrzymali 16-latkę, która uciekła z ośrodka wychowawczego w województwie mazowieckim. Nastolatka w sklepie meblowym próbowała ukryć się przed policjantami za jedną z szaf. Nieletnia trafiła do Policyjnej Izby Dziecka skąd zostanie przetransportowana do placówki wychowawczej.

Wczoraj (09.09.17) przed południem policjanci patrolowo – interwencyjni uzyskali informację, że na terenie Lidzbarka Warmińskiego może przebywać nieletnia uciekinierka z młodzieżowego ośrodka wychowawczego, mieszczącego się na terenie województwa mazowieckiego. Jak ustalili funkcjonariusze, dziewczyna miała wejść do jednego ze sklepów meblowych. Ta informacja potwierdziła się. Policjanci znaleźli 16-latkę, kiedy ta próbowała schować się przed mundurowymi za szafą.

Poszukiwana nastolatka uciekła z placówki wychowawczej w ostatnich dniach sierpnia. Dziewczyna oświadczyła mundurowym, że chciała wrócić do swoich znajomych i rodziny. 16-latka trafiła do Policyjnej Izby Dziecka w Olsztynie. Dziś zostanie przetransportowana ponownie do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.