Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Miał blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie, nie posiadał uprawnień do kierowania posiadał za to sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi

  Popełnianie przestępstw drogowych skutkuje spotkaniem z wymiarem sprawiedliwości. W przypadku wykroczeń kierujący może zostać ukarany mandatem karnym i punktami karnymi. Policjanci codziennie ujawniają na drogach kierujących, którzy nie przestrzegają przepisów i stwarzają zagrożenie dla innych uczestników.

 2. Kierownictwo

 3. Utonięcie kobiety w Jeziorze Mieczowym

  Wędkujący mężczyzna zauważył w Jeziorze Mieczowym ciało kobiety. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci.

 4. Różne metody, efekt ten sam – utrata pieniędzy. Ostrzegamy przed oszustwami internetowymi

  Trudnią się oszukiwaniem ludzi. Śledzą portale aukcyjne i odpowiadają na ukazujące się ogłoszenia sprzedaży nawet najdrobniejszych przedmiotów. Często kontaktują się w przeciągu kilku chwil od publikacji ogłoszenia. Działają sprawnie, pewnie i mają jeden cel - dostać się do konta bankowego ofiary i ukraść ile się da. Nieświadome ofiary oszukańczego procederu klikają w przesłane im linki, podają swoje wrażliwe dane i zamiast otrzymać należność za sprzedawane rzeczy, tracą pieniądze.

 5. KP Orneta

 6. Kontakt

 7. Zespół Dzielnicowych

 8. Powodem kontroli drogowej były niezapięte pasy bezpieczeństwa jednak sprawa znajdzie finał w sądzie

  Kierujący Oplem jechał bez pasów bezpieczeństwa. Kontrola drogowa wykazała jednak, że 25-latek ma na sumieniu również inne przewinienia.

 9. Wypadek w Ornecie.

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 16 w Ornecie. W wyniku zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 10. Zespół Dzielnicowych

Powrót na górę strony