Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Policjanci zatrzymali poszukiwanego

  Każda osoba, na której ciąży zasądzona kara pozbawienia wolności powinna spodziewać się, że sąd wyda nakaz zatrzymania i doprowadzenia jej do zakładu karnego. Tak było w przypadku 38-latka, którego w poniedziałek zatrzymali policjanci z Lidzbarka Warmińskiego.

 2. Kierownictwo

 3. Kontakt

 4. Uroczystość powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim

  Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał nowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim. Od wtorku szefa lidzbarskich policjantów będzie wspomagać podinsp. Iwona Wojciechowska.

 5. KP Orneta

 6. Zespół Dzielnicowych

 7. Policjanci ustalili, że doszło do kradzieży, zanim właściciel ją zgłosił

  Dobre rozpoznanie w podległym rejonie służbowym oraz wnikliwość lidzbarskich kryminalnych doprowadziły do odzyskania skradzionej z terenu robót drogowych geotkaniny o wartości 1900 zł. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty kradzieży.

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Włamywali się do piwnic. Usłyszeli zarzuty

  Obiektem zainteresowania dwóch młodych mężczyzn zostały piwnice, a uszczegóławiając, zawartości piwnic, w jednym z bloków na terenie Lidzbarka Warmińskiego. W efekcie mężczyźni stali się obiektem zainteresowania lidzbarskich policjantów, którzy tego samego ranka zatrzymali włamywaczy i odzyskali łupy pochodzące z kradzieży.

 10. Tonaż na drogach – kierowco stosuj się do ograniczeń tonażowych

  W ostatnim czasie funkcjonariusze zauważyli wzmożone lekceważenie przez kierujących ciężarówkami znaków wskazujących o zakazie wjazdu samochodów ciężarowych oraz zakazie wjazdu pojazdów o masie rzeczywistej ponad 12 ton na drodze powiatowej łączącej Lidzbark Warmiński z Jezioranami oraz drodze powiatowej pomiędzy Klutajnami, a Kobielą.

Powrót na górę strony