Potrącenie pieszego na parkingu - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszego na parkingu

Kierująca samochodem osobowym m-ki Hyundai, 36-letnia mieszkanka Warszawy potrąciła 37-latka. Do zdarzenia doszło na parkingu przy jednej ze stacji paliw w Ornecie. Mieszkaniec Lubomina z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (08.07.18) przed godziną 13:00 na parkingu jednej ze stacji paliw w Ornecie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierująca osobowym hyundaiem podczas cofania uderzyła tyłem pojazdu w przechodzącego mężczyznę. Kierująca przyznała, że nie zauważyła pieszego. Potrącony 37-latek uskarżał się na ból nogi. Mieszkaniec Lubomina został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dodatkowo podczas sprawdzania dokumentów policjanci ustalili, że kierująca mieszkanka Warszawy, nie posiada przy sobie prawa jazdy. Za popełnione wykroczenie 36-latka została ukarana mandatem karnym. W chwili obecnej funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.