Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył quadem w drzewo. 23-latek i jego 11-letni brat w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło w sobotę w miejscowości Opin w gminie Orneta. Kierujący quadem zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. 23-latek w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem pogotowia lotniczego do szpitala. Do szpitala z urazem głowy trafił też 11-letni brat kierującego. Chłopak ma uraz głowy. Obaj w czasie przejażdżki nie mieli ochronnych kasków.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (09.06.18) po godzinie 20:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu interwencji, na skrzyżowaniu dróg Opin – Lubomino kierujący czterokołowym quadem 23-latek z nieznanych przyczyn, nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował z 11-letnim bratem.

W wyniku uderzenia kierujący doznał wielonarządowych urazów ciała i został przetransportowany śmigłowcem pogotowia lotniczego do szpitala w Olsztynie. Jego stan lekarze określają jako ciężki. 11-letni pasażer pojazdu doznał urazu głowy i również trafił do szpitala.

Jak ustalili mundurowi zarówno kierowca jak i pasażer czterokołowca nie posiadali kasków ochronnych. Teraz dalszym wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia zajmą się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ornecie.