Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Wypadek w Ornecie.

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 16 w Ornecie. W wyniku zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 2. Kierownictwo

 3. KP Orneta

 4. Zespół Dzielnicowych

 5. Kontakt

 6. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 7. Czołowe zderzenie pojazdów. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

  Na odcinku ulicy Olsztyńskiej w Lidzbarku Warmińskim doszło do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. W wyniku wypadku poszkodowana została 58-letnia pasażerka renault. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Bartoszycach. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały przez ponad 3 godziny. Ruch odbywał się ulicami centrum miasta.

 8. Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości zatrzymany. Urodziny spędził w policyjnej celi

  Nietypowe dla mieszkańca Ornety okazały się jego 27-urodziny. W dniu swojego święta mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol. Poszukiwany 27-latek próbował ukrywać się przed organami ścigania i wpadł podczas kontroli drogowej. Zatrzymany trafił do policyjnej celi, skąd zostanie przetransportowany do aresztu.

 9. Zespół Dzielnicowych

 10. Występ chóru policyjnego w Lidzbarku Warmińskim

  W Lidzbarskim Domu Kultury odbył się koncert najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko – Mazurskiego. Gospodarzem koncertu był Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim podinsp. Piotr Koszczał.