Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. KP Orneta

 3. Kontakt

 4. Utrudnienia na drodze krajowej nr 51 w Lidzbarku Warmińskim

  Utrudnienia na drodze krajowej nr 51 w Lidzbarku Warmińskim na skrzyżowaniu ulic Bartoszyckiej, Orła Białego i Wyszyńskiego. Trwa przebudowa skrzyżowania.

 5. Zespół Dzielnicowych

 6. WK

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. Wypadek na drodze powiatowej nr 1535N, opel uderzył w drzewo

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w okolicach miejscowości Medyny. Jak wstępnie ustalono, podczas opadów deszczu, na mokrej nawierzchni, 19-letni kierujący pojazdem marki Opel Astra, po pokonaniu zakrętu, wpadł poślizg i uderzył w przydroże drzewo. W wyniku tego zdarzenia, dwoje pasażerów trafili do Szpitala w Olsztynie. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 9. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał rozboju

  Lidzbarscy policjanci zatrzymali 31-latka, który w nocy 14 na 15 lipca 2018 włamał się do jednego z mieszkań na terenie gminy i napadł jego właściciela. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 10. Emerytowany policjant zatrzymał nietrzeźwego kierującego, który spowodował kolizję

  Emerytowany policjant zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Pijany 34-latek kierując citroenem najpierw spowodował kolizję na trasie Łabno-Lidzbark Warmiński, następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Dopiero po kilku kilometrowym pościgu, został ujęty przez emerytowanego policjanta, który nie pozwolił mu kontynuować dalszej jazdy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.